בס"ד

ביחד ננצח

חשמלאי במרכז

ברוכים הבאים לחברת החשמל והזרם המספקת שירותי חשמלאים במרכז הארץ בזמינות גבוהה הן לשירותי חשמל שוטפים והן עבור שירותי תיקון ואחזקה חירום המצריכים היענות מהירה.

סובלים מקפיצות בחשמל? מרגישים שדוד המים איננו פועל כשורה? זקוקים להתקנת גופי תאורה? החל מבדיקות הארקה ובדיקות חשמל ועד לשירותים יומיומיים ושגרתיים; הצוותים שלנו ערוכים ומזומנים לכל קריאה.

איזו דרגת חשמלאי אני צריך?

מספיק לרפרף מעט ברישוי החשמלאים הקיים כדי לגלות מגוון עשיר ורחב של דרגות שונות כגון חשמלאי עוזר, מעשי, מוסמך ועד לחשמלאי בכיר ואף דרגות גבוהות מאלו.

לרוב כאשר מדובר בשירותים הניתנים למשרדים ולבתים פרטיים / דירות מגורים, הרי שסוג החשמלאי הנדרש למתן השירות הוא חשמלאי מוסמך.

בשונה מחשמלאי עוזר או מעשי, חשמלאי מוסמך רשאי להעניק עבודות שירות חשמל בדרגות האמפרים המאפיינות את התקלות הנפוצות בקרב לקוחותיו.

מדובר סך הכל בהחלפת גוף תאורה, האם אני יכול לעשות זאת לבד?

ייתכן וכבר שמעתם את המשפט הזה, ואם לא – אז זהו המקום לומר זאת שוב: עבודות חשמל עושים אך ורק עם איש מקצוע.

בדיוק כמו שאנו ממליצים לכם לבקש מנותן השירות להציג את רישיונו כחשמלאי מוסמך, כך אם אינכם מחזיקים בידע מקצועי והסמכה רשמית בתחום, הרי ששמרו על חייכם וחיי הסובבים אתכם – חשמל עושים אך ורק באופן בדוק ונכון עם איש מקצוע.

אילו שירותים מעניק חשמלאי במרכז?

בחיפושכם אחר חשמלאי מוסמך במרכז הארץ הרי שתוכלו להזמין את שירותינו עבור מגוון רחב של צרכים שונים לרבות:

התקנת מכשירי חשמל

לרוב, התקנת מכשור חשמלי תהא גופי תאורה אשר מצריכים התקנה נכונה, וחיבור להארקה.

גופי התאורה הנפוצים כיום הם מנורות לד אפשר מגיעות קומפלט יחד עם תושבת הנורות עצמה.

לאחרונה צץ נושא חדש ובו יותר ויותר לקוחות פרטיים מבקשים להתקין תחנת הטענה חשמלית לרכב. זהו מכשור חשמלי המצריך את עבודתו של איש מקצוע מיומן.

קפיצות חשמל

קפיצות חשמל יכולות לנבוע משורה רחבה של סיבות שונות ומשתנות.

לעתים קפיצת החשמל תנבע כתוצאה מלוח חשמל שאיננו מתאים לצריכת החשמל הביתית. במקרים שכאלו הרי שאו שנצטרך להחליף את כל הלוח, או שנוכל להגדיל אותו ולבצע עבודות ממוקדות יותר.

לעתים קפיצת החשמל תתרחש כתוצאה ממכשיר חשמלי תקול כגון הדוד החשמלי. במקרים שכאלו אנו נבחן את הדברים בקפידה ונארוך בדיקה מקיפה של מערכת החשמל.

תכנון רשת חשמל

במקרים של שיפוצים או פרויקטים לבנייה חדשים, הרי שחשמלאי מוסמך מסייע בתכנון פרטני ונכון של מערכת החשמל, וכן בהטמעת מערכת החשמל בצורה נכונה ובטוחה.

שירות מקצועי ואישי

בחברת החשמל והזרם אנו מספקים שירותי תחזוקה למשרדים ועד ללקוחות פרטיים.

אנו שמחים להציע שירות אישי ומסור שלא אחת מסתכם אפילו בשיחת טלפון אחת 🙂

לעתים תופתעו לגלות, אך עבודת החשמל לא תצריך מכם השקעה כספית. אם נראה שמדובר ב'תקלה' ולא תקלה ממשית, דבר מה שנוכל להדריך אתכם טלפונית בלבד, אנו נשמח לעשות זאת.

המידע עשוי להועיל לאדם נוסף? שתפו אותו :)

דילוג לתוכן