בס"ד

ביחד ננצח

חשמלאי בגבעתיים

ברוכים הבאים לחברת החשמל והזרם המספקת שירותי תחזוקה, טיפול והחלפה בתחומי החשמל למגזר הפרטי והעסקי.

חווים קפיצות חשמל חדשות לבקרים? מכשיר חשמלי מתחמם יתר על המידה ומעורר בכם חשד? זקוקים לשירותי תחזוקה שוטפים לבניין? או אולי לבדיקת לוח החשמל?

בכל שאלה והתייעצות, הצוות המקצועי של החשמל והזרם שמח לעמוד לשירותכם, ומעניק שירות מידי מעכשיו לעכשיו, וכן אפשרות לקבלת שירותי חירום SOS מחוץ לשעות העבודה פורמלית, 24 שעות ביממה.

החשמל והזרם - כאן לשירותך

ברוכים הבאים לאתרי, שמי אהוד שירי, חשמלאי מוסמך והמקים של חברת החשמל והזרם.

מאז שהוקמה החברה לפני כ-6 שנים, ועד היום, אנו מספקים את שירותינו לכל לקוח ולקוחה ובכל היקף, תוך הקפדה על שירות אישי, יחס חם ושקיפות מלאה לכל אורך התהליך.

לקוחותינו נעים בין האדם הפרטי המבקש לתקן את המכשור החשמלי שבבית או להחליף גוף תאורה, ועד ללקוחות עסקיים המבקשים לצוות לצידם איש מקצוע לתחזוקת החשמל ולמתן מענה בכל תקלה.

אין זה מקרי כי אנשי המקצוע המעניקים שירות הינם חשמלאים מוסמכים. באפשרותו של חשמלאי מוסמך לתת שירותים מקיפים לתעשייה ולמגזר הפרטי. כל שירות שהינו מתחת ל-250 אמפר, הינו תקף לחשמלאי מוסמך, וכן חובק בתוכו את מגוון השירותים הנדרשים החל מהחלפת לוח חשמל, דרך התקנת גוף תאורה ועד להתקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי.

 

בחשמל לא משחקים - מזמינים איש מקצוע

מוצאים את עצמכם חווים קפיצות חשמל חוזרות ונשנות? מפעילים מכשיר חשמלי 'אחד יותר מדי' ולפתע מערכת החשמל חווה עומס? מכשיר חשמלי התחמם? או אפילו החלטתם להחליף את גוף תאורת הלד שמטבח כיוון שהוא מהבהב?

בכל פעולת חשמל, ולו כזאת הנתפשת כפשוטה ביותר, הרי שחשוב לקרוא לאיש מקצוע שיבצע את העבודה.

בחשמל כמו שבחשמל, כל איש מקצוע בתחום יאמר שלא משחקים. די בטעות אחת קטנה כדי שניחשף לגורמי סיכון משמעותיים שאף עלולים להסתיים בטרגדיה.

בכל שירות חשמל לו אתם זקוקים, אנו כאן זמינים עבורכם ובאפשרותנו להגיע אף מהיום להיום.

מעטפת שירות בתחום החשמל

טיפול בתקלות חשמל מעכשיו לעכשיו, ביצוע בדיקות חשמל ועד לטיפול מידי בקצרים או דודים חשמליים תקולים; צוות החשמל והזרם כאן למענכם בזמינות גבוהה ועם מחירים הוגנים.

בין השירותים הניתנים מטעמנו ניתן למנות:

 • התקנת והחלפת מכשור חשמלי
 • בדיקת מכשירים חשמליים והתחממות יתר
 • התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי
 • טיפול בעומסי חשמל
 • איתור מקורות לקצרים חשמליים
 • בדיקת לוח חשמל והחלפה
 • תיקון לוחות חשמל
 • הגדלה לתלת פאזי
 • נקודת כוח למזגנים
 • התקנת שעון שבת
 • מתן אישור למערכת חשמל 
 • עבודות תיקון ותחזוקה שוטפות
 • בדיקות הארקה
 • התקנת גופי תאורה
 • ועוד

בחיפושכם אחר חשמלאי בגבעתיים והסביבה, פנו אלינו עוד היום, ואיש מקצוע כבר בדרך אליכם.

חשמלאי מוסמך בגבעתיים לשירותכם

מגוון שירותי חשמל לבחירתכם. בכל שאלה והתייעצות, ניתן לפנות אלינו ולקבל שירות מידי ומקצועי.

החלפת ותיקון לוח חשמל

שירות החלפת ותיקון לוח החשמל במקרים בהם לוח החשמל התיישן ונדרש להחלפה כללית או איננו עומד בעומסים הנדרשים כתוצאה משינוי בצריכת החשמל, אז לעתים נוכל להסתפק בהגדלת לוח החשמל הנוכחי.

מדובר ברכיב אותו אנו מכנים כמעין מרכז בקרה האמון על כל מערכת החשמל. כאשר מזוהה עומס חשמל או קצר חשמלי, לוח החשמל יודע להקפיץ את המפסק וכך למעשה להפסיק את זרימת החשמל בבית. מן הצד האחד, הדבר אמנם פוגע בנוחיותנו, אך מן הצד השני הוא גם מבטיח את ביטחוננו האישי.

אם לוח החשמל קופץ לעתים תכופות, ייתכן והדבר נובע מאי-התאמתו אל צריכת החשמל הביתית. ישנם גם מקרים בהם נזהה רכיב אחד לא תקין בתוך לוח החשמל, ותיקון מהיר וקצר יוכל להביא לפתרון הבעיה.

חשוב לדעת: את לוח החשמל מומלץ לבדוק באופן יזום כל 5 שנים. אם אתם חווים קפיצות חשמל, ולא בדקתם את לוח החשמל עם איש מקצוע, הרי שזהו הזמן הנכון להזמין חשמלאי מוסמך לביקורת.

התקנת גופי תאורה

חברת החשמל והזרם מספקת שירות מקיף להתקנת והחלפת גופי תאורה מכל סוג וסוג.

השירות ניכר בעיקר בכל הנוגע להתקנת גופי תאורת לד, שכן בשנים האחרונות אלו הם גופי התאורה הנפוצים ביותר. הם חסכוניים בחשמל, מספקים תאורת יום נפלאה ועוצמתית, ומחזיקים מעמד לאורך תקופה ארוכה.

עם זאת, כאשר הלד מתקלקל ומהבהב, הרי שאנו נדרשים להחליף את כל גוף התאורה, ולא רק את הנורה. היבט זה מצריך מאתנו לחשוף את מערכת החשמל, ולכן יש לשכור את שירותיו של חשמלאי מוסמך בנידון.

בהזמינכם חשמלאי בגבעתיים להחלפת גוף תאורה, באפשרותכם לקבל שירות בהקדם האפשרי.

התקנת עמדת הטענה לרכב חשמלי

התקנת תחנת הטענה לרכב חשמלי כבר מזמן איננה שמורה רק למקומות ציבוריים, ויותר ויותר ישראלים מבקשים להקים עמדת הטענה בביתם וזאת כדי שיוכלו לצאת אל הדרך עם רכבם החשמלי.

את העמדה חברת החשמל והזרם מתקינה עבורכם תוך הקפדה על מתן שירותי אפיון מקדימים ולמען מציאת הנתיב הנכון ביותר להעברת קו החשמל.

אנו מספקים שירות מקצועי, יעיל ויסודי ובמחירים הוגנים.

קצרים חשמליים חוזרים ונשנים

עומס חשמל זהו דבר אחד אך קצר חשמלי זהו דבר אחר לחלוטין וחשוב להבין את המקור שמוביל לכך.

בהופעתו של קצר חשמלי הרי שאנו חשופים לתקלות חשמל חמורות, ויש להבין מהו הרכיב החשמלי התקול. במקרים רבים אנו נגלה כי מדובר בבעיה הקיימת בגוף החימום שבדוד או בתרמוסטט אשר מגיע לטמפרטורה מקסימלית, נכנס לפעולה ואז גורם לתקלת חשמל ולקצר.

התקנת רשתות חשמל

מעוניינים להתקין רשת חשמל חדשה בבית? להחליף את התשתית הישנה? צרו קשר עם נציגי החשמל והזרם, ואנו נבצע את העבודה במקצועיות וביסודיות.

את השירות אנו מספקים ללקוחות המבקשים לשפץ את ביתם ועד לקבלני בנייה המעוניינים לצוות לצידם אנשי מקצוע מיומנים.

תחזוקת חשמל למבנים ומשרדים

אנו שמחים ומתכבדים להעניק שירותי תחזוקה ותיקון חשמל למגוון רחב של גופים כגון משרדים, חברות אחזקת מבנים ועד ללקוחות פרטיים.

ברצותכם לקבל שירות מקצועי שיאפשר לכם לדעת כי יש מי שדואג למערכת החשמל בכל עת – פנו אלינו ונשמח להעניק הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

שירות ללא תחרות

מחפשים חשמלאי מוסמך בגבעתיים? השאירו פניה עוד היום, ונציג מטעם חברת החשמל והזרם יצור עמנו קשר בהקדם האפשרי.

המידע עשוי להועיל לאדם נוסף? שתפו אותו :)

דילוג לתוכן